Zaufaj specjalistom!

22 lutego obchodzimy Dzień Ofiar Przestępstw, natomiast 23 lutego przypada Światowy Dzień Walki z Depresją. W tych dniach na krajowej infolinii dyżurować będą psychologowie oraz prawnicy. Sprawdź szczegóły.

Wspieranie osób pokrzywdzonych przestępstwami, zwrócenie szczególnej uwagi na ich potrzeby i prawa jest najważniejszym celem obchodów Dnia Ofiar Przestępstw, który przypada na 22 lutego. 

W związku z tym, 22 lutego br. w siedzibie Państwowej Komisji do spraw wyjaśniania przypadków czynności skierowanych przeciwko wolności seksualnej i obyczajności wobec małoletniego poniżej lat 15, w godzinach 10:00-18:00 pod nr telefonu: 533-648-227 będzie dyżurował prawnik, a pod nr 533-652-418 psycholog. Poufna rozmowa ze specjalistami to zazwyczaj pierwszy krok na drodze do rozwiązania problemów wynikających z doświadczeń przemocy.

Specjaliści będą dyżurowali również w dniu 23 lutego br., w którym obchodzimy Światowy Dzień Walki z Depresją. Dyżur odbędzie się w godzinach 10:00-16:00.

Zobacz również:

Rodzinne spotkania w Botaniku „Letnie harce w Ogrodzie”

Mateusz Raczyński

Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi w dniu 30 sierpnia 2025 r. (sobota) o godzinie 11:00 na… więcej

Spacer przyrodniczy "Inwazja Obcych" w ramach Akademii Różnorodności Ogrodu Botanicznego w Łodzi

Mateusz Raczyński

W niedzielę 24 sierpnia o godzinie 11:00 serdecznie zapraszamy do Ogrodu Botanicznego na spacer pt.… więcej

Noc spadających gwiazd w Ogrodzie Botanicznym w Łodzi

Mateusz Raczyński

W dniu 12.08.2025 r. po godzinie 21:00 zapraszamy do wspólnego wypatrywania meteorów do Łódzkiego… więcej

"Tydzień liliowców" w Ogrodzie Botanicznym w Łodzi

Mateusz Raczyński

Ogród Botaniczny w Łodzi w dniach 14-20 lipca 2025 r., serdecznie zaprasza na „Tydzień liliowców”,… więcej

Rodzinne spotkania w Botaniku - „gdzie woda tam życie”

Mateusz Raczyński

Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi w dniu 12 lipca 2025 r. (sobota) o godzinie 11.00 na kolejne… więcej

Fb Ogrodu
Fb Palmiarni