Wciąż zaskakują

Piłkarze rezerw ŁKS wciąż zaskakują nie tylko swoich kibiców. Po sześciu kolejkach drugoligowych rozgrywek beniaminek z Łodzi ma trzynaście punktów i zajmuje pozycję wicelidera.

10 zdjęć
ZOBACZ
ZDJĘCIA (10)

W minionej serii spotkań gracze ŁKS II podejmowali KKS 1925 Kalisz. Po pięciu kolejkach zespół z Wielkopolski był na drugim miejscu w tabeli, ale z obiektu MOSiR Minerska wyjechał jako szósta drużyna rozgrywek. Goście przegrali w Łodzi 0:3.

Po zwycięstwie nad dotychczasowym wiceliderem ŁKS II ustępuje jedynie rezerwom Zagłębia Lubin, które zebrały do tej pory czternaście oczek. W następnym meczu beniaminek zagra w Krakowie z Hutnikiem (3 września, godz. 15:00).

ŁKS II Łódź - KKS 1925 Kalisz 3:0 (2:0). Bramki: 1:0 Kelechukwu Ibe-Torti (14), 2:0 Aleksander Ślęzak (45, z karnego), 3:0 Oskar Koprowski (78).

Foto: Marek Młynarczyk

Zobacz również:

Rodzinne spotkania w Botaniku „Letnie harce w Ogrodzie”

Mateusz Raczyński

Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi w dniu 30 sierpnia 2025 r. (sobota) o godzinie 11:00 na… więcej

Spacer przyrodniczy "Inwazja Obcych" w ramach Akademii Różnorodności Ogrodu Botanicznego w Łodzi

Mateusz Raczyński

W niedzielę 24 sierpnia o godzinie 11:00 serdecznie zapraszamy do Ogrodu Botanicznego na spacer pt.… więcej

Noc spadających gwiazd w Ogrodzie Botanicznym w Łodzi

Mateusz Raczyński

W dniu 12.08.2025 r. po godzinie 21:00 zapraszamy do wspólnego wypatrywania meteorów do Łódzkiego… więcej

"Tydzień liliowców" w Ogrodzie Botanicznym w Łodzi

Mateusz Raczyński

Ogród Botaniczny w Łodzi w dniach 14-20 lipca 2025 r., serdecznie zaprasza na „Tydzień liliowców”,… więcej

Rodzinne spotkania w Botaniku - „gdzie woda tam życie”

Mateusz Raczyński

Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi w dniu 12 lipca 2025 r. (sobota) o godzinie 11.00 na kolejne… więcej

Fb Ogrodu
Fb Palmiarni