W miejskich przychodniach porady lekarza 24 godziny na dobę - również przez whatsaapa

Teleporady dla pacjentów 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Również przez whatsappa. Gdzie? W Miejskim Centrum Medycznym im. Rydygiera.

Teleporady dla pacjentów 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu w Miejskim Centrum Medycznym im. Rydygiera. Również przez whatsaapa.
2 zdjęcia
ZOBACZ
ZDJĘCIA (2)

Miejskie Centrum Medyczne im. dr K. Rydygiera uruchomiło teleporady dla swoich pacjentów przez całą dobę, 7 dni w tygodniu - czyli również w weekendy i święta.

Przypomnijmy, że poradnie realizujące podstawową opiekę zdrowotną, czyli posiadające lekarzy pierwszego kontaktu oraz pediatrów pracują w dni powszednie, od poniedziałku do piątku, od 8:00 do 18:00. Po tych godzinach pacjent musi zgłosić się do nocnej pomocy medycznej. Podobnie jest w weekendy.

- Dla pacjentów, którzy należą do jednej z naszych poradni: przy ul. Próchnika 11, Piotrkowskiej 113 czy Pomorskiej 59 uruchomiliśmy teleporady również wieczorami oraz w nocy w dni powszednie i weekendy. Pod numerem telefonu 576 060 608 dyżurują zarówno lekarze pierwszego kontaktu, jak i pediatrzy. Konsultacja dotyczy przede wszystkim teleporad. Jednak jeśli potrzebne jest badanie lekarskie - wtedy nasi medycy dojeżdżają do pacjenta, do domu. Szczególnie mając zaś na względzie naszych pacjentów - studentów, ponieważ ta grupa leczy się chociażby w poradni przy ul. Pomorskiej, uruchomiliśmy również możliwość skorzystania z wizyty przez whatsappa oraz przez barcode  - mówi Marta Nowak, prezes Centrum Medycznego  im. dr K. Rydygiera.

Link do kontaktu przez whatsapp https://wa.me/message/ZSCZSUGXZKUOE1

CM im. dr K. Rydygiera opiekuje się dziś ok. 12 tysiącami pacjentów w ramach POZ. Zapisać może się jeszcze kolejne 8 tysięcy.

Zobacz również:

Rodzinne spotkania w Botaniku "Roślinni podróżnicy"

Mateusz Raczyński

Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi w dniu 25 października (sobota). na kolejne spotkanie w… więcej

Festiwal Jesieni w Ogrodzie Botanicznym w Łodzi

Mateusz Raczyński

Zarząd Zieleni Miejskiej w Łodzi serdecznie zaprasza na jesienne święto w plenerze! Już 19… więcej

Formowanie drzew w sztuce Bonsai - warsztaty w Łódzkiej Palmiarni

Mateusz Raczyński

Palmiarnia wraz z Polską Asocjacją Bonsai zaprasza na kolejne warsztaty, które odbędą się już w… więcej

Spacer przyrodniczy „Kolory jesieni” w ramach Akademii Różnorodności Ogrodu Botanicznego w Łodzi

Mateusz Raczyński

W niedzielę 12 października o godzinie 11:00 serdecznie zapraszamy do Ogrodu Botanicznego na spacer… więcej

Wystawa "Owoce, warzywa, kwiaty" w Ogrodzie Botanicznym w Łodzi

Mateusz Raczyński

Ogród Botaniczny w Łodzi serdecznie zaprasza na wystawę „Owoce, warzywa, kwiaty”, która odbędzie się… więcej

Fb Ogrodu
Fb Palmiarni