Szansa na wsparcie

Podmioty zainteresowane rozwojem i popularyzacją unihokeja w szkołach mogą do 15 września składać wnioski o dofinansowanie zakupu sprzętu niezbędnego do uprawiania tej dyscypliny sportu.

Dofinansowania udziela Fundacja Smart Gmina w ramach programów rewitalizacji gmin i rozwoju unihokeja w szkołach. Organizacje zainteresowane uzyskaniem dofinansowania powinny wypełnić i odesłać formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie rewitalizacjagmin.pl.

Szczegółowe informacje na temat projektu można uzyskać pod numerami telefonów: 668 114 856 i 606 622 009 oraz droga mailową: realizacje@smartgmina.pl.

Zobacz również:

Rodzinne spotkania w Botaniku „Letnie harce w Ogrodzie”

Mateusz Raczyński

Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi w dniu 30 sierpnia 2025 r. (sobota) o godzinie 11:00 na… więcej

Spacer przyrodniczy "Inwazja Obcych" w ramach Akademii Różnorodności Ogrodu Botanicznego w Łodzi

Mateusz Raczyński

W niedzielę 24 sierpnia o godzinie 11:00 serdecznie zapraszamy do Ogrodu Botanicznego na spacer pt.… więcej

Noc spadających gwiazd w Ogrodzie Botanicznym w Łodzi

Mateusz Raczyński

W dniu 12.08.2025 r. po godzinie 21:00 zapraszamy do wspólnego wypatrywania meteorów do Łódzkiego… więcej

"Tydzień liliowców" w Ogrodzie Botanicznym w Łodzi

Mateusz Raczyński

Ogród Botaniczny w Łodzi w dniach 14-20 lipca 2025 r., serdecznie zaprasza na „Tydzień liliowców”,… więcej

Rodzinne spotkania w Botaniku - „gdzie woda tam życie”

Mateusz Raczyński

Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi w dniu 12 lipca 2025 r. (sobota) o godzinie 11.00 na kolejne… więcej

Fb Ogrodu
Fb Palmiarni