Spotkanie informacyjne dla organizacji - otwarty konkurs ofert z zakresu kultury

Wydział Kultury zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące kolejnej edycji otwartego konkursu ofert na realizację zadań z zakresu kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego w 2018 roku.

W związku z ogłoszeniem otwartego konkursu ofert na realizację zadań z zakresu kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego w 2018 roku, Wydział Kultury zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące ww. konkursu.
Spotkanie odbędzie się w dniu 4.01.2018 r. o godzinie 16.00 w Małej Sali Obrad Urzędu Miasta Łodzi, ul. Piotrkowska 104. Podczas spotkania zostaną omówione warunki udziału w otwartym konkursie ofert, zasady finansowania planowanych przedsięwzięć, a także najważniejsze punkty regulaminu konkursowego.

Pełna treść ogłoszenia konkursowego znajduje się pod poniższym linkiem>>

ZOBACZ TAKŻE

Zobacz również:

Rodzinne spotkania w Botaniku - „Tropy, ślady i znaki w przyrodzie”

Mateusz Raczyński

Serdecznie zapraszamy Rodziny z Dziećmi w dniu 21 lutego 2026 r. (sobota) o godzinie 11:00 na… więcej

Akademia różnorodności Ogrodu Botanicznego - Rozpoznawanie drzew w stanie bezlistnym

Mateusz Raczyński

W niedzielę 15 lutego 2026 r. o godz. 11.00 serdecznie zapraszamy do Ogrodu Botanicznego na spacer… więcej

Walentynki w Ogrodzie Botanicznym

Mateusz Raczyński

Serdecznie zapraszamy w dniu 14 lutego 2026 r. (sobota) o godz. 11:00 do Ogrodu Botanicznego w Łodzi… więcej

Akademia Różnorodności 2026 w Ogrodzie Botanicznym w Łodzi

Mateusz Raczyński

Wielkimi krokami zbliża się start corocznego cyklu spacerów i warsztatów przyrodniczych w Łódzkim… więcej

Walentynki w Palmiarni

Aleksandra Nowacka / Palmiarnia

Łódzka Palmiarnia wspólnie z Kawiarnią Palmiarnią serdecznie zapraszają na „Walentynki”, które… więcej

Fb Ogrodu
Fb Palmiarni