Spacer nordic walking z CZAS

Centra Zdrowego i Aktywnego Seniora zapraszają wszystkich na kolejny sobotni spacer nordic walking po Lesie Łagiewnickim. Start w godz. 9:00-11:00.

W najbliższą sobotę spotykamy się tam, gdzie będzie ciepło zimą, czyli na kaloryferze. Start i meta: ul. Wycieczkowa 69

Dojedziecie tam samochodem, bo jest wielki parking, ale także autobusami MPK linie 61 i 51A i 51B. Aby trafić na start wystarczy wysiąść na przystanku Wycieczkowa/Wiewiórcza lub iść za tymi z kijkami. Start i meta będą znajdować się w tym samym miejscu.

Na trasę wyruszacie między 9:00 a 11:00, jak zwykle trasa będzie miała około 10 km, a w połowie dystansu będziecie mogli odpocząć, posilić się i ugasić pragnienie.
Spacer będzie bezpieczny, doskonale oznaczony, do czego już się przyzwyczailiście.

Organizatorzy: Centra Zdrowego i Aktywnego Seniora (Cieszkowskiego+Libelta+Szpitalna+Rzgowska), Miasto Łódź

Partnerzy: Gandalf, Just Hero, Many Mornings, The Brick Coffee Factory

Zobacz również:

Akademia różnorodności Ogrodu Botanicznego - Rozpoznawanie drzew w stanie bezlistnym

Mateusz Raczyński

W niedzielę 15 lutego 2026 r. o godz. 11.00 serdecznie zapraszamy do Ogrodu Botanicznego na spacer… więcej

Walentynki w Ogrodzie Botanicznym

Mateusz Raczyński

Serdecznie zapraszamy w dniu 14 lutego 2026 r. (sobota) o godz. 11:00 do Ogrodu Botanicznego w Łodzi… więcej

Akademia Różnorodności 2026 w Ogrodzie Botanicznym w Łodzi

Mateusz Raczyński

Wielkimi krokami zbliża się start corocznego cyklu spacerów i warsztatów przyrodniczych w Łódzkim… więcej

Walentynki w Palmiarni

Aleksandra Nowacka / Palmiarnia

Łódzka Palmiarnia wspólnie z Kawiarnią Palmiarnią serdecznie zapraszają na „Walentynki”, które… więcej

Ferie w Łódzkim Ogrodzie Botanicznym 2026

Mateusz Raczyński

Serdecznie zapraszamy do Ogrodu Botanicznego w Łodzi na bezpłatne zajęcia dla dzieci i młodzieży… więcej

Fb Ogrodu
Fb Palmiarni