Przesądziła druga kwarta

Po wznowieniu rozgrywek w grupie B I ligi koszykarek Widzew pokonał na wyjeździe z Pompax Tęczę Leszno 54:50. O sukcesie przyjezdnych zadecydowała druga kwarta, wygrana 19:9.

W tej odsłonie podopieczne Anny Chodery z nawiązką odrobiły stratę z pierwszej części meczu, którą przegrały 14:20. Trzecia i czwarta kwarta kończyły się remisami, więc po końcowej syrenie to widzewianki były w lepszych nastrojach. Po tym zwycięstwie zespół Chodery ma 24 pkt. i w tabeli zajmuje drugą lokatę. Na prowadzeniu jest AZS Politechnika Korona Kraków (25 pkt. i rozegrany jeden mecz więcej). W 14. kolejce Widzew podejmie Dijo Maximus Kąty Wrocławskie (8 stycznia, godz. 18).

Pompax Tęcza Leszno - Widzew 50:54 (20:14, 9:19, 12:12, 9:9). Punkty dla Widzewa: Anna Kudelska 19, Wiktoria Stępień 12, Natalia Gzinka 10, Nikola Tomasik 8, Ewelina Gala 3, Jagoda Bandoch 2, Małgorzata Chojnacka 0, Maria Grudzień 0, Wiktoria Ozga 0, Julia Dresler 0.

Zobacz również:

"Tydzień liliowców" w Ogrodzie Botanicznym w Łodzi

Mateusz Raczyński

Ogród Botaniczny w Łodzi w dniach 14-20 lipca 2025 r., serdecznie zaprasza na „Tydzień liliowców”,… więcej

Rodzinne spotkania w Botaniku - „gdzie woda tam życie”

Mateusz Raczyński

Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi w dniu 12 lipca 2025 r. (sobota) o godzinie 11.00 na kolejne… więcej

Warsztaty ogrodnicze "Jadalne rośliny ozdobne" w ramach Akademii Różnorodności Ogrodu Botanicznego w Łodzi

Mateusz Raczyński

Serdecznie zapraszamy w dniach 08.07.2025 r. (wtorek) o godz. 11.30 i 10.07.2025 r. (czwartek) o… więcej

Noc Świętojańska w Ogrodzie Botanicznym w Łodzi

Mateusz Raczyński

W niedzielę 22 czerwca 2025 r. o godz. 22.00 w Ogrodzie Botanicznym w Łodzi rozpocznie się widowisko… więcej

Fb Ogrodu
Fb Palmiarni