Program "Niepodległa" - dotacje dla organizacji pozarządowych

  • kategoria:
  • NGO

Wojewoda Łódzki i Biuro Programu "Niepodległa" zapraszają na spotkanie informacyjne dotyczące naboru wniosków o dotacje z programu "Niepodległa". 

Pierwsze spotkanie informacyjne odbędzie się we wtorek 26 lutego 2019 r. o godz. 11:00, natomiast drugie tożsame spotkanie o godz. 13:30 w sali Stulecia Niepodległości (nr 116A) Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 104. 

Spotkanie kierowane jest przede wszystkim do przedstawicieli samorządowych instytucji kultury oraz organizacji pozarządowych planujących realizacje w 2019 roku projektów związanych z setną rocznicą odzyskania niepodległości i odbudowy Polski. 

Ze środków programu dotacyjnego "Niepodległa" można będzie współfinansować m.in. festiwale, koncerty, spektakle, wystawy i projekty animacyjno-edukacyjne. 

Zgłoszenia wraz z podaną godziną wybranego, jednego spotkania prosimy kierować na e-mail: Marcin.Binasiak@lodz.uw.gov.pl w terminie do 25 lutego br. 

Zobacz również:

Rodzinne spotkania w Botaniku "Roślinni podróżnicy"

Mateusz Raczyński

Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi w dniu 25 października (sobota). na kolejne spotkanie w… więcej

Festiwal Jesieni w Ogrodzie Botanicznym w Łodzi

Mateusz Raczyński

Zarząd Zieleni Miejskiej w Łodzi serdecznie zaprasza na jesienne święto w plenerze! Już 19… więcej

Formowanie drzew w sztuce Bonsai - warsztaty w Łódzkiej Palmiarni

Mateusz Raczyński

Palmiarnia wraz z Polską Asocjacją Bonsai zaprasza na kolejne warsztaty, które odbędą się już w… więcej

Spacer przyrodniczy „Kolory jesieni” w ramach Akademii Różnorodności Ogrodu Botanicznego w Łodzi

Mateusz Raczyński

W niedzielę 12 października o godzinie 11:00 serdecznie zapraszamy do Ogrodu Botanicznego na spacer… więcej

Wystawa "Owoce, warzywa, kwiaty" w Ogrodzie Botanicznym w Łodzi

Mateusz Raczyński

Ogród Botaniczny w Łodzi serdecznie zaprasza na wystawę „Owoce, warzywa, kwiaty”, która odbędzie się… więcej

Fb Ogrodu
Fb Palmiarni