Pomaganie czas zacząć! Spotkanie online już w piątek 25.09. o godz. 17.30

Chcesz pomagać dzieciom, które mają za sobą trudne doświadczenia? Chcesz odnaleźć głębszy sens życia i poczuć ogromną satysfakcję z codziennej pracy? Weź udział w spotkaniu online z rodziną zastępczą i wolontariuszką.

Po raz kolejny poprowadzimy je online. Naszymi gośćmi będą: pani Iwona, mama zastępcza z 18-letnim doświadczeniem, która pomogła w wychowaniu ponad 30 dzieci, oraz wolontariuszka Justyna, studentka medycyny wojskowej, która udziela bezpłatnych korepetycji z angielskiego 2 chłopcom z rodziny zastępczej.
Ty też możesz pomóc, zostając darczyńcą, wolontariuszem lub rodziną zastępczą. To ważne, bo w łódzkich domach dziecka mieszka jeszcze ponad 400 dzieci dźwigających bagaże przeciążone trudnymi doświadczeniami, nałogami rodziców i przemocą. Bagaże wypełnione bezradnością, bólem i poczuciem osamotnienia.
Pomóżmy im dźwignąć te ciężary razem. Sprawmy, by poczuły, że nie są same i mają na kogo liczyć. Przywróćmy im wiarę w miłość i zaufanie.


Jeśli chcesz wziąć udział w spotkaniu online, napisz do nas poprzez Fb lub na adres k.tatarzynska@mops.lodz.pl, a my prześlemy link do platformy zoom, który stanie się aktywny w piątek 25.09. o godz. 17.30.


Mimo że tym razem spotkamy się w przestrzeni online, chcemy, by spotkanie miało jak najbardziej kameralny charakter. Dlatego też liczba miejsc jest ograniczona.
PS Wolontariusze wspierający dzieci jako korepetytorzy online mogą być z całej Polski. Co do kandydatów na rodziny zastępcze i wolontariuszy pomagających w domach dziecka - zapraszamy przede wszystkim osoby z Łodzi i okolic.

Zobacz również:

Rodzinne spotkania w Botaniku „Letnie harce w Ogrodzie”

Mateusz Raczyński

Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi w dniu 30 sierpnia 2025 r. (sobota) o godzinie 11:00 na… więcej

Spacer przyrodniczy "Inwazja Obcych" w ramach Akademii Różnorodności Ogrodu Botanicznego w Łodzi

Mateusz Raczyński

W niedzielę 24 sierpnia o godzinie 11:00 serdecznie zapraszamy do Ogrodu Botanicznego na spacer pt.… więcej

Noc spadających gwiazd w Ogrodzie Botanicznym w Łodzi

Mateusz Raczyński

W dniu 12.08.2025 r. po godzinie 21:00 zapraszamy do wspólnego wypatrywania meteorów do Łódzkiego… więcej

"Tydzień liliowców" w Ogrodzie Botanicznym w Łodzi

Mateusz Raczyński

Ogród Botaniczny w Łodzi w dniach 14-20 lipca 2025 r., serdecznie zaprasza na „Tydzień liliowców”,… więcej

Rodzinne spotkania w Botaniku - „gdzie woda tam życie”

Mateusz Raczyński

Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi w dniu 12 lipca 2025 r. (sobota) o godzinie 11.00 na kolejne… więcej

Fb Ogrodu
Fb Palmiarni