Półkolonie w szkołach. Mamy wolne miejsca

980 (na 1028 zapisanych) uczniów klas I - IV szkół podstawowych zjawiło się pierwszego dnia na zajęciach półkolonijnych organizowanych w 28 szkołach i placówkach edukacyjnych.

Rozpoczęły się półkolonie w szkołach i placówkach edukacyjnych, są jeszcze wolne miejsca.

Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godz. 7 - 17.

Z uwagi na konieczność zachowania zasad reżimu sanitarnego nie ma wyjść do kina, teatru, na pływalnię, do kręgielni, figloraju, muzeum itp. ale to nie znaczy, że jest nudno. Każda szkoła i placówka ma własny program, ale atrakcji nie brakuje, bo są m.in. warsztaty tworzenia oryginalnych strojów karnawałowych, warsztaty kulinarne, ceramiczne, mydlarskie, konkurs karaoke, układanie klocków lego, lekcje sztuk walki, a także przedstawienia w wykonaniu objazdowych grup teatralnych i cyrkowych.

Dzieci mają zapewnione drugie śniadanie oraz obiad - odpłatność dla rodziców to 15 zł dziennie.

W trzech szkołach są jeszcze wolne miejsca:

  • Szkoła Podstawowa nr 70, ul. Rewolucji 1905 r. 22
  • Szkoła Podstawowa nr 111, ul. Jaracza 44/46
  • Szkoła Podstawowa nr 202, ul. Jugosłowiańska 2

Warto jednak pytać w pozostałych placówkach, zdarzają się rezygnacje i niespodziewanie pojawiają się w trakcie ferii wolne miejsca.

Pełna lista organizatorów półkolonii wraz z numerami telefonów w zakładce Ferie 2021.

Zobacz również:

Walentynki w Palmiarni

Aleksandra Nowacka / Palmiarnia

Łódzka Palmiarnia wspólnie z Kawiarnią Palmiarnią serdecznie zapraszają na „Walentynki”, które… więcej

Ferie w Łódzkim Ogrodzie Botanicznym 2026

Mateusz Raczyński

Serdecznie zapraszamy do Ogrodu Botanicznego w Łodzi na bezpłatne zajęcia dla dzieci i młodzieży… więcej

Ferie zimowe w łódzkiej Palmiarni

Aleksandra Nowacka / Palmiarnia

W dniach od 2 do 15 lutego 2026 roku, podczas ferii zimowych, Palmiarnia w Łodzi serdecznie zaprasza… więcej

Kalendarz imprez Ogrodu Botanicznego 2026

Mateusz Raczyński

Rozpoczynamy realizację cyklu wydarzeń, które będą odbywały się na terenie Ogrodu Botanicznego.… więcej

Kiermasz Świąteczny w Ogrodzie Botanicznym i Palmiarni

Mateusz Raczyński

Zapraszamy serdecznie na nasz kiermasz świąteczny, na którym będzie można kupić ręcznie robione… więcej

Fb Ogrodu
Fb Palmiarni