Poległy w karnych

Bardzo ciasno zrobiło się za plecami liderek grupy A I ligi szczypiornistek. Prowadzący w tabeli SMS ZPRP II Płock ma pięć punktów przewagi nad MKS PR Urbis Gniezno i sześć nad ChKS PŁ Łódź i SMS ZPRP I Płock.

Przed 12. kolejką drugą lokatę zajmowały łodzianki, z jednopunktową przewagą nad ekipami z Gniezna i Płocka. O utrzymanie pozycji wicelidera zespół z ul. Kosynierów Gdyńskich walczył na Mazowszu, gdzie stoczył zaciętą walkę z SMS ZPRP I. Do przerwy gospodynie prowadziły 13:7 i wydawało się, że w tym meczu niewiele może się już wydarzyć. Łodzianki nie zamierzały się jednak poddać. Po zmianie stron ruszyły do odrabiania strat i robiły to na tyle skutecznie, że w regulaminowym czasie gry mecz zakończył się remisem 21:21.

Do pełni szczęścia brakowało tylko zwycięstwa w serii rzutów karnych. Niestety, w tym elemencie lepsze okazały się zawodniczki z Płocka (4:3). Takie rozstrzygnięcie sprawiło, że SMS ZPRP I zrównał się punktami z ekipą ChKS Pł, a na drugie miejsce wskoczył MKS PR Urbis (32:27 z Dwójką PWSIiP Łomża). W następnej kolejce (3 marca) sytuacja może się jednak odwrócić, gdyż nowy wicelider przyjedzie na mecz do Łodzi.

SMS ZPRP I Płock – ChKS PŁ Łódź 21:21 (13:7), karne: 4:3. Najwięcej punktów dla ChKS PŁ: Moskal 7, Sadowska 4, Gomółka 3, Szmigielska 3.

Zobacz również:

Rodzinne spotkania w Botaniku "Roślinni podróżnicy"

Mateusz Raczyński

Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi w dniu 25 października (sobota). na kolejne spotkanie w… więcej

Festiwal Jesieni w Ogrodzie Botanicznym w Łodzi

Mateusz Raczyński

Zarząd Zieleni Miejskiej w Łodzi serdecznie zaprasza na jesienne święto w plenerze! Już 19… więcej

Formowanie drzew w sztuce Bonsai - warsztaty w Łódzkiej Palmiarni

Mateusz Raczyński

Palmiarnia wraz z Polską Asocjacją Bonsai zaprasza na kolejne warsztaty, które odbędą się już w… więcej

Spacer przyrodniczy „Kolory jesieni” w ramach Akademii Różnorodności Ogrodu Botanicznego w Łodzi

Mateusz Raczyński

W niedzielę 12 października o godzinie 11:00 serdecznie zapraszamy do Ogrodu Botanicznego na spacer… więcej

Fb Ogrodu
Fb Palmiarni