Pojadą do lidera

W drugiej kolejce grupy B I ligi piłkarzy ręcznych Politechnika Anilana pojedzie do Świdnicy na mecz z miejscowym ŚKPR. Zespół z Dolnego Śląska po inauguracyjnej serii spotkań jest na szczycie tabeli.

Pierwsze miejsce świdniczanie zawdzięczają wygranej 30:22 z MTS Chrzanów we własnej hali. Teraz znów zagrają w roli gospodarza, a Politechnika Anilana po raz pierwszy w tym sezonie wystąpi na wyjeździe. Łódzki beniaminek rozpoczął rozgrywki od porażki 25:28 z SPR PWSZ Tarnów i zajmuje jedenaste miejsce w tabeli.

Zespoły Anilany i ŚKRP po raz ostatni mierzyły się ze sobą w sezonie 2013/14. Były to udane mecze dla łodzian, którzy dwukrotnie byli lepsi od rywali - na wyjeździe wygrali 25:23, a u siebie 26:20. Oby w sobotę było podobnie! Mecz w Świdnicy rozpocznie się o godz. 19.

Zobacz również:

Rodzinne spotkania w Botaniku - „gdzie woda tam życie”

Mateusz Raczyński

Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi w dniu 12 lipca 2025 r. (sobota) o godzinie 11.00 na kolejne… więcej

Warsztaty ogrodnicze "Jadalne rośliny ozdobne" w ramach Akademii Różnorodności Ogrodu Botanicznego w Łodzi

Mateusz Raczyński

Serdecznie zapraszamy w dniach 08.07.2025 r. (wtorek) o godz. 11.30 i 10.07.2025 r. (czwartek) o… więcej

Noc Świętojańska w Ogrodzie Botanicznym w Łodzi

Mateusz Raczyński

W niedzielę 22 czerwca 2025 r. o godz. 22.00 w Ogrodzie Botanicznym w Łodzi rozpocznie się widowisko… więcej

fot. P. Kabat

Warsztaty ogrodnicze "Zioła w ogrodzie" w ramach Akademii Różnorodności Ogrodu Botanicznego w Łodzi

Mateusz Raczyński

Serdecznie zapraszamy w dniach 10.06.2025 (wtorek) o godz. 11.30 i 12.06.2025 r. (czwartek) o godz.… więcej

Fb Ogrodu
Fb Palmiarni