Ogród Botaniczny w Łodzi

Partner Google, Microsoft i LinkedIn zainwestował w Łodzi. Firma Regus oferuje nowoczesne biura

Teraz z oferty globalnej sieci przestrzeni biurowych mogą korzystać małe, średnie i duże łódzkie firmy. To 23. lokalizacja Regusa w Polsce. Na świecie sieć ma już ponad 3 tysiące centrów biznesowych.

W zabytkowym budynku powstały miejsca do pracy z przestrzeniami coworkingowymi, w pełni wyposażonymi salami konferencyjnymi oraz pokojami do relaksu i networkingu -  fot. Radosław Jóźwiak / UMŁ
W zabytkowym budynku powstały miejsca do pracy z przestrzeniami coworkingowymi, w pełni wyposażonymi salami konferencyjnymi oraz pokojami do relaksu i networkingu , fot. Radosław Jóźwiak / UMŁ

Swoje miejsce w Łodzi firma Regus znalazła w centrum miasta, przy ul. Sienkiewicza 72, tuż obok skrzyżowania z al. Piłsudskiego, w sąsiedztwie Galerii Łódzkiej. - Udało nam się znaleźć fantastyczną lokalizację w Łodzi. To miejsce odzwierciedla charakter miasta, jest to obiekt historyczny, mamy tu piękną cegłę, industrialną aranżację wnętrza. Na takiej wyjątkowości nam zależało w pierwszej lokalizacji Regusa w Łodzi - mówi Jarosław Kwiecień z firmy Jones Lang LaSalle Sp. z o.o., która zajmuje się doradztwem w zakresie wynajmu nieruchomości.

W zabytkowym budynku powstały miejsca do pracy z przestrzeniami coworkingowymi, w pełni wyposażonymi salami konferencyjnymi oraz pokojami do relaksu i networkingu. - Nasz koncept polega na tym, że proponujemy rozwiązania biurowe najmniejszym firmom, które dopiero zaczynają swoje funkcjonowanie w biznesie, jak i dużym, z którymi współpracujemy od lat - tłumaczy Michał Dobrowolski z firmy Regus.

Dostępną w Łodzi przestrzeń biurową można dopasować do różnych potrzeb biznesowych. Klienci na przykład elastycznie dostosowują okres najmu, który może wynosić od godziny do nawet wielu lat. - Wejście firmy do Łodzi jest oznaką dojrzałości łódzkiego rynku biurowego. Regus jest największym graczem na świecie w swojej branży. Jest potentatem w swojej dziedzinie, a co najważniejsze dużym generatorem innowacji i ruchu, mieszania się różnych dziedzin biznesu - podkreśla Adam Pustelnik, dyrektor Biura Obsługi Inwestorów UMŁ.

Z biur z dostępem do sieci Wi-Fi, usług recepcji, pomieszczenia kuchennego czy usług sprzątania, można zacząć korzystać od zaraz.

Zobacz także

Zobacz również:

Wystawa TAJEMNICZY ŚWIAT STORCZYKÓW w łódzkim Ogrodzie Botanicznym

Mateusz Raczyński

Ogród Botaniczny w Łodzi serdecznie zaprasza na wystawę TAJEMNICZY ŚWIAT STORCZYKÓW, która odbędzie... więcej

Wystawa KULTURA JAPONII w łódzkim Ogrodzie Botanicznym

Małgorzata Godlewska

Ogród Botaniczny w Łodzi zaprasza na wystawę KULTURA JAPONII, która odbędzie się w dniach 24-26... więcej

Kalendarz imprez Ogrodu Botanicznego i Palmiarni 2023

Małgorzata Godlewska

Rozpoczynamy realizację cyklu wydarzeń, które będą odbywały się na terenie Ogrodu Botanicznego i... więcej

Życzenia Świąteczne od Zespołu Ogrodu Botanicznego w Łodzi

Mateusz Raczyński / Ogród Botaniczny

Najserdeczniejsze życzenia radosnych Świąt Bożego Narodzenia, odpoczynku w rodzinnym gronie oraz... więcej

Ferie zimowe w Palmiarni Ogrodu Botanicznego

Aleksandra Nowacka / Palmiarnia

W dniach 16-27 stycznia 2023 roku, podczas ferii zimowych, Palmiarnia Ogrodu Botanicznego w Łodzi... więcej

Fb Ogrodu
Fb Palmiarni