Olimp przy Sobolowej

Po porażce z liderem grupy B I ligi szczypiornistów Politechniki Anilana czeka kolejne wyzwanie. W sobotę o godz. 18 w hali przy ul. Sobolowej łodzianie rozpoczną mecz z czwartym w klasyfikacji Olimpem Grodków.

Goście w czternastu meczach wywalczyli 23 pkt. i mają dziesięć oczek więcej od dziesiątej w klasyfikacji Politechniki Anilana. Łódzki zespół w minioną środę grał w Piekarach Śląskich, gdzie uległ Olimpii Medex 39:45. Już do przerwy lider rozgrywek miał osiem punktów przewagi i po zmianie stron tej zaliczki nie roztrwonił.

Olimpia Medex Piekary Śląskie – Politechnika Anilana 45:39 (28:20). Bramki dla Politechniki Anilana: Szymon Krajewski 10, Marcin Matyjasik 6, Adrian Kucharski 6, Piotr Jędraszczyk 6, Konrad Czech 2, Jan Stolarski 2, Kamil Katusza 2, Tomasz Wawrzyniak 2, Bartosz Pawlak 2, Jan Matyjasik 1.

Zobacz również:

"Tydzień liliowców" w Ogrodzie Botanicznym w Łodzi

Mateusz Raczyński

Ogród Botaniczny w Łodzi w dniach 14-20 lipca 2025 r., serdecznie zaprasza na „Tydzień liliowców”,… więcej

Rodzinne spotkania w Botaniku - „gdzie woda tam życie”

Mateusz Raczyński

Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi w dniu 12 lipca 2025 r. (sobota) o godzinie 11.00 na kolejne… więcej

Warsztaty ogrodnicze "Jadalne rośliny ozdobne" w ramach Akademii Różnorodności Ogrodu Botanicznego w Łodzi

Mateusz Raczyński

Serdecznie zapraszamy w dniach 08.07.2025 r. (wtorek) o godz. 11.30 i 10.07.2025 r. (czwartek) o… więcej

Noc Świętojańska w Ogrodzie Botanicznym w Łodzi

Mateusz Raczyński

W niedzielę 22 czerwca 2025 r. o godz. 22.00 w Ogrodzie Botanicznym w Łodzi rozpocznie się widowisko… więcej

Fb Ogrodu
Fb Palmiarni