Od dziś zapraszamy po książki. Akcja dla rodzin zastępczych i domów dziecka.

Na kilka dni część pomieszczeń w Bułeczce zamieniła się w książkowy antykwariat. Jest pokój z książeczkami dla najmłodszych dzieci, drugi z powieściami dla uczniów podstawówek i starszej młodzieży oraz trzeci - z tytułami dla dorosłych, zarówno literatury pięknej, reportaży, jak i poradników oraz książek psychologicznych. A wszystko to dzięki współpracy z zaczytanymi darczyńcami, którzy przekazali nam około 6 tys. książek dla łódzkich rodzin zastępczych i domów dziecka.

4 zdjęcia
ZOBACZ
ZDJĘCIA (4)

Rozpakowaliśmy już większość ze 124 pudeł, które do nas przyjechały. Teraz chcemy, by te wspaniałe zbiory powędrowały do nowych właścicieli.
Zapraszamy w najbliższą środę, czwartek i piątek do Bułeczki działającej w filii Wydziału Wspierania Pieczy Zastępczej przy ul. Małachowskiego 74.


Na zdj. nasi pracownicy Damian Paczesniak i Gabriela Halakiewicz, stażystka Kasia Kolba oraz wspaniałe pomocniczki: Irena Kurczyńska, która od wielu lat jest rodziną zastępczą spokrewnioną dla swoich wnuków, oraz wolontariuszka Ania. Obie panie bardzo zaangażowały się w rozpakowywanie kartonów i rozkładanie książek do odpowiednich pokoi, za co jesteśmy im bardzo wdzięczni.


Więcej informacji na stronie wydarzenia Wielkie książkodawanie - dla rodzin zastępczych i domów dziecka.

Zobacz również:

Rodzinne spotkania w Botaniku "Roślinni podróżnicy"

Mateusz Raczyński

Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi w dniu 25 października (sobota). na kolejne spotkanie w… więcej

Festiwal Jesieni w Ogrodzie Botanicznym w Łodzi

Mateusz Raczyński

Zarząd Zieleni Miejskiej w Łodzi serdecznie zaprasza na jesienne święto w plenerze! Już 19… więcej

Formowanie drzew w sztuce Bonsai - warsztaty w Łódzkiej Palmiarni

Mateusz Raczyński

Palmiarnia wraz z Polską Asocjacją Bonsai zaprasza na kolejne warsztaty, które odbędą się już w… więcej

Spacer przyrodniczy „Kolory jesieni” w ramach Akademii Różnorodności Ogrodu Botanicznego w Łodzi

Mateusz Raczyński

W niedzielę 12 października o godzinie 11:00 serdecznie zapraszamy do Ogrodu Botanicznego na spacer… więcej

Wystawa "Owoce, warzywa, kwiaty" w Ogrodzie Botanicznym w Łodzi

Mateusz Raczyński

Ogród Botaniczny w Łodzi serdecznie zaprasza na wystawę „Owoce, warzywa, kwiaty”, która odbędzie się… więcej

Fb Ogrodu
Fb Palmiarni