Nowa trasa linii W

Wydłużamy linię W do ronda Broniewskiego i dokładamy kursów, aby usprawnić dojazdy na Dąbrowę.

Schemat nowej trasy linii W

Pomimo obecnej sytuacji i ograniczeń, Dąbrowa Przemysłowa, to nadal jeden z obszarów, do którego dojeżdża do pracy duża ilość mieszkańców. Do tej pory podwoiliśmy liczbę kursów na linii W, wprowadzone zostały dodatkowe kursy na linii 69, a część kursów obsługiwana jest dwoma autobusami, aby zapewnić odpowiednią ilość miejsc w pojazdach. Zwiększyliśmy również częstotliwość na linii 2. Ponadto kilkukrotnie zmieniane były rozkłady jazdy, aby dopasować kursowanie autobusów do zmieniających się grafików pracy.

 

Chcąc jeszcze poprawić dojazdy na Dąbrowę i zapewnić bezpieczną ilość miejsc od poniedziałku 6 kwietnia, linia W z Widzewa, wydłużona zostanie do ronda Broniewskiego u zbiegu Broniewskiego z Rydza-Śmigłego. Ponadto zgodnie z sugestiami pasażerów, dołożyliśmy kursy w godzinach zmian w pracy.

Nowa trasa linii W:

RONDO INWALIDÓW – Maszynowa, Służbowa, Augustów, Rokicińska, Puszkina, Dąbrowskiego, Lodowa, Ossendowskiego, Dąbrowskiego, Tatrzańska, Broniewskiego – RONDO BRONIEWSKIEGO

RONDO BRONIEWSKIEGO – Broniewskiego, Tatrzańska, Dąbrowskiego, Ossendowskiego, Lodowa, Dąbrowskiego, Puszkina, Techniczna, Puszkina, Rokicińska, Augustów, Służbowa, Maszynowa – RONDO INWALIDÓW

Zobacz również:

Kiermasz Świąteczny w Ogrodzie Botanicznym i Palmiarni

Mateusz Raczyński

Zapraszamy serdecznie na nasz kiermasz świąteczny, na którym będzie można kupić ręcznie robione… więcej

Andrzejki w łódzkiej Palmiarni

Aleksandra Nowacka / Palmiarnia

Andrzejki coraz bliżej, a my z tej okazji przygotowujemy dla Was wiele atrakcji. W piątkowy wieczór… więcej

Wystawa "Magia Świąt Bożego Narodzenia" w Łódzkim Ogrodzie Botanicznym

Mateusz Raczyński

Zarząd Zieleni Miejskiej w Łodzi Wydział Ogród Botaniczny serdecznie zaprasza na wystawę „Magia… więcej

Rodzinne spotkania w Botaniku "Roślinni podróżnicy"

Mateusz Raczyński

Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi w dniu 25 października (sobota). na kolejne spotkanie w… więcej

Fb Ogrodu
Fb Palmiarni