Narty na Zdrowiu

Wszystko wskazuje na to, że w sobotę 20 stycznia w Parku Piłsudskiego (Zdrowie) łodzianie będą mogli uczestniczyć w zajęciach z narciarstwa biegowego. Na miejsce zbiórki wybrano kamień znajdujący się przy skrzyżowaniu ul. Konstantynowskiej i al. Unii Lubelskiej.

3 zdjęcia
ZOBACZ
ZDJĘCIA (3)

Trwające 80 minut zajęcia będą się rozpoczynały o godz. 10, 11.30 i 13. Z miejsca zbiórki kolejne grupy wyruszą na czterokilometrową trasę, wytyczoną wzdłuż głównej alei gen. Orlicz-Dreszera. Każda grupa spędzi na nartach ok. 80 minut.

Z oferty przygotowanej przez Zieloną Łódź i Polską Organizację Sportową mogą skorzystać początkujący narciarze, a także osoby mające już za sobą pewne doświadczenia z deskami biegowymi. Organizatorzy przygotowali 80 kompletów nart biegowych i specjalnych butów w rozmiarach od 33 do 47, które będzie można bezpłatnie wypożyczyć. Uczestnicy zajęć będą też mieli zapewnioną opiekę instruktora, ciepłe napoje i miejsce do przebrania.  

Jeśli warunki pogodowe będą sprzyjające, to na narty będzie się można wybrać również 23 i 24 stycznia. Informacje o przeprowadzeniu lub odwołaniu zajęć będą zamieszczane tutaj.

Zobacz również:

Kiermasz Świąteczny w Ogrodzie Botanicznym i Palmiarni

Mateusz Raczyński

Zapraszamy serdecznie na nasz kiermasz świąteczny, na którym będzie można kupić ręcznie robione… więcej

Andrzejki w łódzkiej Palmiarni

Aleksandra Nowacka / Palmiarnia

Andrzejki coraz bliżej, a my z tej okazji przygotowujemy dla Was wiele atrakcji. W piątkowy wieczór… więcej

Wystawa "Magia Świąt Bożego Narodzenia" w Łódzkim Ogrodzie Botanicznym

Mateusz Raczyński

Zarząd Zieleni Miejskiej w Łodzi Wydział Ogród Botaniczny serdecznie zaprasza na wystawę „Magia… więcej

Rodzinne spotkania w Botaniku "Roślinni podróżnicy"

Mateusz Raczyński

Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi w dniu 25 października (sobota). na kolejne spotkanie w… więcej

Fb Ogrodu
Fb Palmiarni