Nadal bez punktów

Wysoką porażką zakończył się wyjazdowy mecz rugbistów KS Budowlani z Arką Gdynia. Łodzianie przegrali 8:69 i z zerowym dorobkiem punktowym zamykają tabelę grupy A ekstraligi.

Na pierwszym miejscu z kompletem punktów jest ekipa Master Pharm Budowlani, która w piątej kolejce pauzowała. Łodzianie w trzech meczach zgromadzili 15 pkt. i mają sześć oczek przewagi nad drugą Arką (2 rozegrane spotkania) i trzecią Lechią Gdańsk (3). Na czwartej pozycji jest Orkan Sochaczew, mający sześć oczek przewagi nad drużyną KS Budowlani.

RC Arka Gdynia - KS Budowlani Łódź 69:8 (41:3). Punkty dla KS Budowlani: Kamil Szczepaniak 5, Wojciech Kapustka 3.

W nadchodzącą sobotę (5 maja) na stadionie przy ul. Górniczej odbędą się derby Łodzi. Spotkanie otwierające rundę rewanżową rozpocznie się o godz. 15.

Zobacz również:

"Tydzień liliowców" w Ogrodzie Botanicznym w Łodzi

Mateusz Raczyński

Ogród Botaniczny w Łodzi w dniach 14-20 lipca 2025 r., serdecznie zaprasza na „Tydzień liliowców”,… więcej

Rodzinne spotkania w Botaniku - „gdzie woda tam życie”

Mateusz Raczyński

Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi w dniu 12 lipca 2025 r. (sobota) o godzinie 11.00 na kolejne… więcej

Warsztaty ogrodnicze "Jadalne rośliny ozdobne" w ramach Akademii Różnorodności Ogrodu Botanicznego w Łodzi

Mateusz Raczyński

Serdecznie zapraszamy w dniach 08.07.2025 r. (wtorek) o godz. 11.30 i 10.07.2025 r. (czwartek) o… więcej

Noc Świętojańska w Ogrodzie Botanicznym w Łodzi

Mateusz Raczyński

W niedzielę 22 czerwca 2025 r. o godz. 22.00 w Ogrodzie Botanicznym w Łodzi rozpocznie się widowisko… więcej

Fb Ogrodu
Fb Palmiarni