Wielopokoleniowe Powitanie Wiosny na Stawach Jana

W piątek 21 marca Centra Zdrowego i Aktywnego Seniora we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji, zapraszają na Wielopokoleniowe Powitanie Wiosny!

2 zdjęcia
ZOBACZ
ZDJĘCIA (2)

Tegoroczna edycja odbędzie się na terenie Stawów Jana (MOSiR, ul. Rzgowska 247) w godzinach 10:00–13:00. Na uczestników czeka wiele atrakcji, w tym:

  • Marsz na orientację po terenie Stawów Jana
  • Znakowanie rowerów przez Straż Miejską
  • Kolorowy korowód wokół Stawów Jana, zakończony symbolicznym pożegnaniem zimy – topieniem marzanny

To wydarzenie to doskonała okazja do integracji międzypokoleniowej! Jak co roku, organizatorzy zaprosili dzieci z okolicznych szkół, które wspólnie z seniorami będą świętować nadejście wiosny.

Udział jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszych zapisów.
Koordynatorem wydarzenia jest Miejskie Centrum Medyczne „Górna” w Łodzi.

Wszelkie informacje o ewentualnych zmianach harmonogramu (np. ze względu na pogodę) będą publikowane na profilach społecznościowych Centrów Zdrowego i Aktywnego Seniora.

https://www.facebook.com/CZASCieszkowskiego 
https://www.facebook.com/CZASFelinskiego 
https://www.facebook.com/CZASRzgowska 
https://www.facebook.com/MobilnyCZAS 
 

Zobacz również:

Festiwal Jesieni w Ogrodzie Botanicznym w Łodzi

Mateusz Raczyński

Zarząd Zieleni Miejskiej w Łodzi serdecznie zaprasza na jesienne święto w plenerze! Już 19… więcej

Formowanie drzew w sztuce Bonsai - warsztaty w Łódzkiej Palmiarni

Mateusz Raczyński

Palmiarnia wraz z Polską Asocjacją Bonsai zaprasza na kolejne warsztaty, które odbędą się już w… więcej

Spacer przyrodniczy „Kolory jesieni” w ramach Akademii Różnorodności Ogrodu Botanicznego w Łodzi

Mateusz Raczyński

W niedzielę 12 października o godzinie 11:00 serdecznie zapraszamy do Ogrodu Botanicznego na spacer… więcej

Wystawa "Owoce, warzywa, kwiaty" w Ogrodzie Botanicznym w Łodzi

Mateusz Raczyński

Ogród Botaniczny w Łodzi serdecznie zaprasza na wystawę „Owoce, warzywa, kwiaty”, która odbędzie się… więcej

Wystawa "Drzewa i krzewy w sztuce bonsai" w Palmiarni w Łodzi - 26-28 września 2025 r.

Mateusz Raczyński

W dosłownym tłumaczeniu słowo „bon-sai”, oznacza „roślinę w pojemniku”. Celem uprawy roślin zgodnie… więcej

Fb Ogrodu
Fb Palmiarni