Lider w Bombonierce

Hokeiści grupy północnej 2. ligi rozpoczynają trzecią fazę bieżącego sezonu. Po dwóch rundach rozgrywanych systemem mecz i rewanż na czele tabeli byli gracze ŁKH, którzy dzięki tej pozycji we wszystkich meczach trzeciej rundy wystąpią przed własną publicznością.

Tę fazę rywalizacji rozpoczną w sobotę o godz. 17 meczem z Warsaw Capitals. Z powodu żałoby narodowej tym razem podczas spotkania rozgrywanego w Bombonierce nie będzie głośnego dopingu, a w przerwach muzyki i konkursów. Rywalizację poprzedzi natomiast minuta ciszy.

W tym sezonie łodzianie wygrali w Warszawie z Capitals 5:3, jednak we własnej hali przegrali z tym rywalem 4:5. Była to jedyna porażka ŁKH w bieżących rozgrywkach, więc trudno się dziwić, że gospodarze sobotniego meczu chcą się za nią zrewanżować. Po meczu z Capitals łodzianie podejmą BKS Bydgoszcz (2 lutego) oraz Stoczniowca II Gdańsk, z którym mają jeszcze do rozegrania zaległy mecz z drugiej rundy. Te spotkania zaplanowano na 9 i 10 marca.

Zobacz również:

Ferie zimowe w łódzkiej Palmiarni

Aleksandra Nowacka / Palmiarnia

W dniach od 2 do 15 lutego 2026 roku, podczas ferii zimowych, Palmiarnia w Łodzi serdecznie zaprasza… więcej

Kalendarz imprez Ogrodu Botanicznego 2026

Mateusz Raczyński

Rozpoczynamy realizację cyklu wydarzeń, które będą odbywały się na terenie Ogrodu Botanicznego.… więcej

Kiermasz Świąteczny w Ogrodzie Botanicznym i Palmiarni

Mateusz Raczyński

Zapraszamy serdecznie na nasz kiermasz świąteczny, na którym będzie można kupić ręcznie robione… więcej

Andrzejki w łódzkiej Palmiarni

Aleksandra Nowacka / Palmiarnia

Andrzejki coraz bliżej, a my z tej okazji przygotowujemy dla Was wiele atrakcji. W piątkowy wieczór… więcej

Wystawa "Magia Świąt Bożego Narodzenia" w Łódzkim Ogrodzie Botanicznym

Mateusz Raczyński

Zarząd Zieleni Miejskiej w Łodzi Wydział Ogród Botaniczny serdecznie zaprasza na wystawę „Magia… więcej

Fb Ogrodu
Fb Palmiarni