Formowanie drzew w sztuce Bonsai - warsztaty w Łódzkiej Palmiarni

Palmiarnia wraz z Polską Asocjacją Bonsai zaprasza na kolejne warsztaty, które odbędą się już w następną niedzielę, tj. 12.10.2025 r. od godziny 10.00.

Palmiarnia wraz z Polską Asocjacją Bonsai zaprasza na kolejne warsztaty, które odbędą się już w następną niedzielę, tj. 12.10.2025 r. od godziny 10.00.

Na warsztaty zapraszamy wszystkich – zarówno tych, którzy mieli już styczność z tą sztuką, jak i tych, którzy dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę z bonsai.

Udział jest możliwy po zakupieniu biletu indywidualnego, uprawniającego do wzięcia udziału w warsztatach (25 zł) w kasie Palmiarni w dniu wydarzenia.

Zapisy na warsztaty przez Facebooka Palmiarni lub pod numerem telefonu 42 674 96 65.

Osoby chętne proszone są o przyniesienie własnych roślin; niezbędny sprzęt, tj. druty, sekator, nożyce, szczypce, zapewnia organizator.

Zobacz również:

Spacer przyrodniczy „Kolory jesieni” w ramach Akademii Różnorodności Ogrodu Botanicznego w Łodzi

Mateusz Raczyński

W niedzielę 12 października o godzinie 11:00 serdecznie zapraszamy do Ogrodu Botanicznego na spacer… więcej

Wystawa "Owoce, warzywa, kwiaty" w Ogrodzie Botanicznym w Łodzi

Mateusz Raczyński

Ogród Botaniczny w Łodzi serdecznie zaprasza na wystawę „Owoce, warzywa, kwiaty”, która odbędzie się… więcej

Wystawa "Drzewa i krzewy w sztuce bonsai" w Palmiarni w Łodzi - 26-28 września 2025 r.

Mateusz Raczyński

W dosłownym tłumaczeniu słowo „bon-sai”, oznacza „roślinę w pojemniku”. Celem uprawy roślin zgodnie… więcej

Rodzinne spotkania w Botaniku "Mapy, wyprawy i roślinne skarby"

Mateusz Raczyński

Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi w dniu 27 września (sobota) na kolejne spotkanie w ramach… więcej

Rodzinne spotkania w Botaniku „Letnie harce w Ogrodzie”

Mateusz Raczyński

Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi w dniu 30 sierpnia 2025 r. (sobota) o godzinie 11:00 na… więcej

Fb Ogrodu
Fb Palmiarni