EC1 zaprasza na najbardziej kreatywne półkolonie w Łodzi. Ruszyły zapisy

Ruszyły wstępne rezerwacje na najbardziej kreatywne półkolonie w mieście! EC1 zaprasza dzieci w wieku od 7 do 12 roku życia

fot. Archiwum UMŁ
Centrum Nauki i Techniki EC1 to 8 tys. metrów kwadratowych przestrzeni wystawienniczej w dawnej elektrociepłowni.

Chociaż decyzje związane z wakacyjnymi atrakcjami jeszcze nie zapadły, chcemy dać Wam wstępną możliwość zarezerwowania miejsc na twórczych i wypełnionych mądrymi zabawami półkoloniach w EC1. Jak co roku o pobyt naszych młodych gości zadba zespół Centrum Nauki i Techniki EC1. Pomogą mu w tym astronomowie z naszego Planetarium a w świat kina wprowadzą uczestników półkolonii specjaliści z Narodowego Centrum Kultury Filmowej.

Centrum Nauki i Techniki EC1 to 8 tys. metrów kwadratowych przestrzeni wystawienniczej, którą dostosowaliśmy do potrzeb zwiedzających, biorąc pod uwagę przede wszystkim ich bezpieczeństwo. Nasz zespół doświadczonych animatorów także czuwa nad zapewnieniem Państwa dzieciom mądrze, wesoło i bezpiecznie spędzonego czasu. Nasi podopieczni zostaną podzieleni na 12.osobowe grupy, w których zadbamy o ciepłą, swobodną i przyjazną atmosferę.

Informacje organizacyjne:

Zapraszamy dzieci w wieku od 7 do 12 roku życia.

Turnusy będą trwały przez całe wakacje 2020 od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 16:30. (9 tygodni – 29.06-28.08)

Cena półkolonii: 550 zł

(Cena obejmuje opiekę wykwalifikowanych instruktorów, ubezpieczenie NNW, wszystkie potrzebne materiały, bilety wstępu do instytucji, posiłki oraz napoje w trakcie trwania turnusu.)

Limit miejsc: 36

Start rezerwacji: 5 czerwca 2020 r.

Gdzie: bilety.ec1lodz.pl

Na pytania chętnie odpowiemy pod numerem telefonu +48 42 600 61 00 oraz adresem informacja@ec1lodz.pl

Zachęcamy do kontaktu!

Potwierdzenie uruchomienia półkolonii będzie możliwe po uzyskaniu ostatecznych decyzji Kuratorium Oświaty. Wierzymy, że i w tym roku uda nam się z Wami spotkać. Mamy zatem nadzieję, że do zobaczenia w EC1!

ZOBACZ TAKŻE

Zobacz również:

Warsztaty ogrodnicze "Jadalne rośliny ozdobne" w ramach Akademii Różnorodności Ogrodu Botanicznego w Łodzi

Mateusz Raczyński

Serdecznie zapraszamy w dniach 08.07.2025 r. (wtorek) o godz. 11.30 i 10.07.2025 r. (czwartek) o… więcej

Noc Świętojańska w Ogrodzie Botanicznym w Łodzi

Mateusz Raczyński

W niedzielę 22 czerwca 2025 r. o godz. 22.00 w Ogrodzie Botanicznym w Łodzi rozpocznie się widowisko… więcej

fot. P. Kabat

Warsztaty ogrodnicze "Zioła w ogrodzie" w ramach Akademii Różnorodności Ogrodu Botanicznego w Łodzi

Mateusz Raczyński

Serdecznie zapraszamy w dniach 10.06.2025 (wtorek) o godz. 11.30 i 12.06.2025 r. (czwartek) o godz.… więcej

Wystawa „Kaktusów i innych sukulentów” w Palmiarni w Łodzi

Aleksandra Nowacka / Palmiarnia

Serdecznie zapraszamy wraz z członkami Polskiego Towarzystwa Miłośników Kaktusów Oddział Łódzki w… więcej

Fb Ogrodu
Fb Palmiarni