DZIEŃ OTWARTY W ŁÓDZKIEJ FUNDACJI "TRAMPOLINA"

Fundacja zaprasza rodziców nastolatków, młodzież i pary na Dzień Otwarty w Trampolinie, który ma na celu przedstawienie sposobu na budowanie zdrowych rodzinnych relacji pozwalających na lepsze zrozumienie siebie nawzajem oraz uwzględnianie wzajemnych potrzeb. Wierzymy, że to droga do bliskości i spokoju.

ZAPRASZAMY NA DZIEŃ OTWARTY W ŁÓDZKIEJ FUNDACJI "TRAMPOLINA"
Fundacja zaprasza rodziców nastolatków, młodzież i pary na Dzień Otwarty w Trampolinie, który ma na celu przedstawienie sposobu na budowanie zdrowych rodzinnych relacji pozwalających na lepsze zrozumienie siebie nawzajem oraz uwzględnianie wzajemnych potrzeb.
Wierzymy, że to droga do bliskości i spokoju.

To również okazja do poznania zespołu specjalistów, którzy na co dzień pomagają rodzicom nastolatków, młodzieży oraz parom poprzez konsultacje, terapie, mediacje, warsztaty, rozwojowe i wspierające spotkania grupowe.

W programie bezpłatne:

  • warsztaty dla Rodziców nastolatków:

Wstęp do Pozytywnej Dyscypliny

Wstęp do Akademii Rodzica Nastolatka

Wstęp do Mindfulness dla Rodziców

  • konsultacje dla Rodziców Nastolatków i Par:

Konsultacje psychologiczne 
Konsultacje rodzinne 
Konsultacje dla par 
Konsultacje do Rozwojowej Grupy Wsparcia

Konsultacje o mediacjach rodzinnych oraz konsultacje metodą IFS 

  • konsultacje do Treningu Umiejętności Społecznych:

grupa 11-13 lat
grupa 14-16 lat 
grupa 16-18 lat 

grupa 19-22 lat.

Szczegóły na stronie: STRONA

Kiedy: niedziela, 15.09.2024 r., godz. 10-16
Gdzie: siedziba Łódzkiej Fundacji "Trampolina", ul. Deca 1, Łódź
Zapisy: LINK

Kontakt: 533 773 713 lub 530 759 439

Wszystkie aktywności podczas Dnia Otwartego są nieodpłatne.

Zobacz również:

Noc Świętojańska w Ogrodzie Botanicznym w Łodzi

Mateusz Raczyński

W niedzielę 22 czerwca 2025 r. o godz. 22.00 w Ogrodzie Botanicznym w Łodzi rozpocznie się widowisko… więcej

fot. P. Kabat

Warsztaty ogrodnicze "Zioła w ogrodzie" w ramach Akademii Różnorodności Ogrodu Botanicznego w Łodzi

Mateusz Raczyński

Serdecznie zapraszamy w dniach 10.06.2025 (wtorek) o godz. 11.30 i 12.06.2025 r. (czwartek) o godz.… więcej

Wystawa „Kaktusów i innych sukulentów” w Palmiarni w Łodzi

Aleksandra Nowacka / Palmiarnia

Serdecznie zapraszamy wraz z członkami Polskiego Towarzystwa Miłośników Kaktusów Oddział Łódzki w… więcej

Rodzinne spotkania w Botaniku - „W królestwie zapylaczy”

Mateusz Raczyński

Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi w dniu 31 maja 2025 r. (sobota) o godzinie 11:00 na kolejne… więcej

Majówka w Ogrodzie Botanicznym w Łodzi 25.05.2025

Mateusz Raczyński

W dniu 25.05.2025 r. w Ogrodzie Botanicznym w Łodzi odbędzie się impreza plenerowa pt.: ”Majówka w… więcej

Fb Ogrodu
Fb Palmiarni