Dwa razy po 1:3

Wynikami 1:3 zakończyły się mecze Grota Budowlani z BKS Bostik Bielsko-Biała oraz Jokera Świecie z ŁKS Commercecon. Były to spotkania 18. kolejki Tauron Ligi siatkarek.

Dla zespołu prowadzonego przez Jakuba Głuszaka porażka w hali im. Józefa „Ziuny” Żylińskiego była już piątą z rzędu. W starciach z: Grupą Azoty Chemik Police, IŁ Capital Legionovią Legionowo, E.Leclerc Moya Radomką Radom, Energą MKS Kalisz i BKS Bostik zespół Grot Budowlani zdobył tylko jeden punkt. Łącznie ma ich 28 i z takim dorobkiem zajmuje szóste miejsce w tabeli. Na czwartej pozycji jest natomiast ŁKS Commercecon, który w siedemnastu spotkaniach zgromadził 34 oczka. Trzy z nich zainkasował w Świeciu, gdzie po przegranym pierwszym secie w trzech kolejnych okazał się lepszy od Jokera. W tym spotkaniu w łódzkiej ekipie zadebiutowała włoska atakująca Valentina Diouf, a oficjalnie w roli pierwszego trenera wystąpił Michał Cichy, który wcześniej doraźnie zastępował Michała Maska. Ten ostatni po rozstaniu z ŁKS Commercecon związał się z #VolleyWrocław.

W 19. kolejce 17 lutego ŁKS Commercecon podejmie Uni Opole (godz. 17.30), a trzy dni później w Rzeszowie lider rozgrywek Developres BellaDolina zagra z Grotem Budowlani (godz. 20.30). Zespół z Podkarpacia zdobył do tej pory 47 pkt. i o trzy oczka wyprzedza drugiego w klasyfikacji Chemika.

Grot Budowlani – BKS Bostik Bielsko-Biała 1:3 (24:26, 15:25, 25:19, 28:30). Grot Budowlani: Zuzanna Górecka, Weronika Centka, Ana Cleger, Monika Fedusio, Małgorzata Lisiak, Martyna Łazowska, Justyna Łysiak (libero) oraz Paulina Damske, Julia Szczurowska.

Joker Świecie - ŁKS Commercecon 1:3 (25:21, 22:25, 11:25, 16:25). ŁKS Commercecon: Pietra Jukoski, Joanna Pacak, Roberta Ratzke, Veronica Jones-Perry, Klaudia Alagierska, Weronika Sobiczewska, Paulina Maj-Erwardt (libero) oraz Valentina Diouf, Kamila Witkowska, Martyna Grajber, Angelika Gajer.

Zobacz również:

Rodzinne spotkania w Botaniku „Letnie harce w Ogrodzie”

Mateusz Raczyński

Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi w dniu 30 sierpnia 2025 r. (sobota) o godzinie 11:00 na… więcej

Spacer przyrodniczy "Inwazja Obcych" w ramach Akademii Różnorodności Ogrodu Botanicznego w Łodzi

Mateusz Raczyński

W niedzielę 24 sierpnia o godzinie 11:00 serdecznie zapraszamy do Ogrodu Botanicznego na spacer pt.… więcej

Noc spadających gwiazd w Ogrodzie Botanicznym w Łodzi

Mateusz Raczyński

W dniu 12.08.2025 r. po godzinie 21:00 zapraszamy do wspólnego wypatrywania meteorów do Łódzkiego… więcej

"Tydzień liliowców" w Ogrodzie Botanicznym w Łodzi

Mateusz Raczyński

Ogród Botaniczny w Łodzi w dniach 14-20 lipca 2025 r., serdecznie zaprasza na „Tydzień liliowców”,… więcej

Rodzinne spotkania w Botaniku - „gdzie woda tam życie”

Mateusz Raczyński

Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi w dniu 12 lipca 2025 r. (sobota) o godzinie 11.00 na kolejne… więcej

Fb Ogrodu
Fb Palmiarni