Drzewo Pokoleń dla MOSiR

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łodzi został laureatem II edycji konkursu Drzewo Pokoleń, zorganizowanego w ramach IV Łódzkich Senioraliów.

2 zdjęcia
ZOBACZ
ZDJĘCIA (2)

Celem konkursu było wyłonienie i uhonorowanie działań oraz inicjatyw zmierzających do poprawy jakości życia osób starszych. MOSiR został nominowany w kategorii SAMORZĄD, w której zdobył pierwsze miejsce; za zwycięstwo otrzymał dyplom i statuetkę Drzewa Pokoleń. Głosowanie trwało trzy tygodnie, a wyniki ogłoszono podczas gali finałowej, która odbyła się w Auli 1000 Centrum Dydaktycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi przy ul. Pomorskiej 251.

- Zwycięstwo w konkursie jest dla nas wielkim wyróżnieniem i wskazuje, że łodzianie doceniają wysiłek MOSiR w tworzeniu oferty sportowo-rekreacyjnej dla mieszkańców naszego miasta. Wszystkim głosującym na MOSiR serdecznie dziękujemy i zapewniamy, że nadal będziemy dokładać wszelkich starań w celu zachęcania łódzkich seniorów do aktywnego i zdrowego stylu życia - powiedział dyrektor MOSiR łódź Eryk Rawicki.

Więcej informacji nt. Konkursu Drzewo Pokoleń na stronie http://drzewopokolen.umed.pl/

Zobacz również:

Kiermasz Świąteczny w Ogrodzie Botanicznym i Palmiarni

Mateusz Raczyński

Zapraszamy serdecznie na nasz kiermasz świąteczny, na którym będzie można kupić ręcznie robione… więcej

Andrzejki w łódzkiej Palmiarni

Aleksandra Nowacka / Palmiarnia

Andrzejki coraz bliżej, a my z tej okazji przygotowujemy dla Was wiele atrakcji. W piątkowy wieczór… więcej

Wystawa "Magia Świąt Bożego Narodzenia" w Łódzkim Ogrodzie Botanicznym

Mateusz Raczyński

Zarząd Zieleni Miejskiej w Łodzi Wydział Ogród Botaniczny serdecznie zaprasza na wystawę „Magia… więcej

Rodzinne spotkania w Botaniku "Roślinni podróżnicy"

Mateusz Raczyński

Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi w dniu 25 października (sobota). na kolejne spotkanie w… więcej

Fb Ogrodu
Fb Palmiarni