Dobra wiadomość dla siatkówki osób niepełnosprawnych oraz bardzo dobra wiadomość sportowa dla Łodzi i całego regionu.

Łukasz Zieliński, trener Łódzkiego Klubu Sportowego Głuchych został asystentem trenera Reprezentacji Polski Niesłyszących w piłce siatkowej halowej kobiet przy Polskim Związku Sportu Niesłyszących. Będzie przygotowywał reprezentantki do przyszłorocznych Igrzysk Głuchych w Brazylii.

 

- Jestem dumny że będę mógł reprezentować Łódź na przyszłorocznych Igrzyskach Głuchych, które odbędą się w Brazylii - mówi trener Łukasz Zieliński

PZSN po raz kolejny doceniło profesjonalizm trenera. Łukasz Zieliński z siatkarkami i siatkarzami ŁKSG zdobył cztery medale na zawodach rangi mistrzowskiej (Mistrzostwa Polski, Puchar Polski). Jest również szkoleniowcem reprezentacji Polski Niesłyszących w piłce siatkowej plażowej.

W nowej roli zadebiutuje już 20 grudnia br. podczas towarzyskiego turnieju w piłce siatkowej kobiet organizowanego przez Urząd Gminy Sulejów.

 

Osoby niesłyszące zainteresowane grą w piłkę mogą kontaktować się z trenerem Łukaszem Zielińskim pod numerem telefonu 695621757 lub adresem e-mail: lksg@wp.pl

 

 

 

Zobacz również:

Rodzinne spotkania w Botaniku „Letnie harce w Ogrodzie”

Mateusz Raczyński

Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi w dniu 30 sierpnia 2025 r. (sobota) o godzinie 11:00 na… więcej

Spacer przyrodniczy "Inwazja Obcych" w ramach Akademii Różnorodności Ogrodu Botanicznego w Łodzi

Mateusz Raczyński

W niedzielę 24 sierpnia o godzinie 11:00 serdecznie zapraszamy do Ogrodu Botanicznego na spacer pt.… więcej

Noc spadających gwiazd w Ogrodzie Botanicznym w Łodzi

Mateusz Raczyński

W dniu 12.08.2025 r. po godzinie 21:00 zapraszamy do wspólnego wypatrywania meteorów do Łódzkiego… więcej

"Tydzień liliowców" w Ogrodzie Botanicznym w Łodzi

Mateusz Raczyński

Ogród Botaniczny w Łodzi w dniach 14-20 lipca 2025 r., serdecznie zaprasza na „Tydzień liliowców”,… więcej

Rodzinne spotkania w Botaniku - „gdzie woda tam życie”

Mateusz Raczyński

Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi w dniu 12 lipca 2025 r. (sobota) o godzinie 11.00 na kolejne… więcej

Fb Ogrodu
Fb Palmiarni