Dni otwarte w Domu na Zdrowiu

Dni otwarte, które odbędą się w terminie 12-14.02.2020 w godz. 9-16:00 w dziennym domu terapii zajęciowej dla osób starszych dedykowane są osobom, które widzą u siebie problemy z pamięcią i koncentracją, ale także dla opiekunów osób z chorobą Alzheimera.

Dzień Otwarty umożliwia zapoznanie się z ofertą Ośrodka. Będzie możliwość uczestniczenia w licznych zajęciach organizowanych na co dzień w naszym Domu. Terapia zajęciowa, gimnastyka, muzykoterapia, biblioterapia, taniec, ćwiczenia pamięciowe, gry, zajęcia z psychologiem to wybrane punkty programu. Mogą Państwo spędzić z nami dzień bogaty nie tylko w ćwiczenia, ale i w przyjazne i serdeczne rozmowy z innymi osobami.

To też moment na zobaczenie, jak wielki wpływ na poprawę funkcjonowania osoby z demencją może mieć pobyt w takim ośrodku.

Podczas dnia otwartego będzie możliwość rozmowy z terapeutami zajęciowymi, psychologiem czy opiekunami, którzy mogą podpowiedzieć, jak opiekować się osobą z otępieniem, ale także jak pomóc sobie, gdy się pełni rolę opiekuna.

ZAPISY

Uczestnictwo tylko po wcześniejszej rejestracji: tel. 882 088 555 (w godz. 8-16) oraz mailowo: kontakt@domnazdrowiu.pl

Udział bezpłatny, dla chętnych – wyżywienie całodzienne podczas dnia otwartego - 17 zł.

Zobacz również:

Kiermasz Świąteczny w Ogrodzie Botanicznym i Palmiarni

Mateusz Raczyński

Zapraszamy serdecznie na nasz kiermasz świąteczny, na którym będzie można kupić ręcznie robione… więcej

Andrzejki w łódzkiej Palmiarni

Aleksandra Nowacka / Palmiarnia

Andrzejki coraz bliżej, a my z tej okazji przygotowujemy dla Was wiele atrakcji. W piątkowy wieczór… więcej

Wystawa "Magia Świąt Bożego Narodzenia" w Łódzkim Ogrodzie Botanicznym

Mateusz Raczyński

Zarząd Zieleni Miejskiej w Łodzi Wydział Ogród Botaniczny serdecznie zaprasza na wystawę „Magia… więcej

Rodzinne spotkania w Botaniku "Roślinni podróżnicy"

Mateusz Raczyński

Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi w dniu 25 października (sobota). na kolejne spotkanie w… więcej

Fb Ogrodu
Fb Palmiarni