Dłuższa droga do finału

Po wyjazdowych porażkach łódzkie zespoły występujące w Lidze Siatkówki Kobiet nie mogą już sobie pozwolić na żadne potknięcie. Chcąc awansować do finału rozgrywek Grot Budowlani i ŁKS Commercecon muszą w Atlas Arenie ograć Chemika Police i Developres SkyRes Rzeszów.

Jako pierwsze do realizacji tego zadania przystąpią wicemistrzynie Polski, które dzisiaj o godz. 18 rozpoczną mecz z Chemikiem. Aktualne mistrzynie kraju we własnej hali tylko w pierwszym secie miały problemy z łódzką ekipą. W trzech kolejnych partiach Chemik zdecydowanie już dominował i wygrał mecz 3:1 (16:25, 25:14, 25:20, 25:19). Jeśli w Łodzi ekipa Grot Budowlani nie zdoła doprowadzić do remisu, to będzie musiała zadowolić się grą o trzecie miejsce, a policzanki zameldują się w finale.

W takiej samej sytuacji są siatkarki ŁKS Commercecon, które po zaciętym meczu przegrały w Rzeszowie. Po dwóch partiach wydawało się, że Developres SkyRes odniesie gładkie zwycięstwo, jednak w trzecim i czwartym secie lepszy był zespół z Łodzi. Niestety, w tie-breaku triumfowały rzeszowianki i wygrały mecz 3:2 (25:22, 25:21, 16:25, 27:29, 15:7). Rewanż w Atlas Arenie rozpocznie się w czwartek o godz. 18.

Zobacz również:

"Tydzień liliowców" w Ogrodzie Botanicznym w Łodzi

Mateusz Raczyński

Ogród Botaniczny w Łodzi w dniach 14-20 lipca 2025 r., serdecznie zaprasza na „Tydzień liliowców”,… więcej

Rodzinne spotkania w Botaniku - „gdzie woda tam życie”

Mateusz Raczyński

Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi w dniu 12 lipca 2025 r. (sobota) o godzinie 11.00 na kolejne… więcej

Warsztaty ogrodnicze "Jadalne rośliny ozdobne" w ramach Akademii Różnorodności Ogrodu Botanicznego w Łodzi

Mateusz Raczyński

Serdecznie zapraszamy w dniach 08.07.2025 r. (wtorek) o godz. 11.30 i 10.07.2025 r. (czwartek) o… więcej

Noc Świętojańska w Ogrodzie Botanicznym w Łodzi

Mateusz Raczyński

W niedzielę 22 czerwca 2025 r. o godz. 22.00 w Ogrodzie Botanicznym w Łodzi rozpocznie się widowisko… więcej

Fb Ogrodu
Fb Palmiarni