Bieg Ulicą Piotrkowską 2017. Uwaga na zmiany organizacji ruchu

W sobotę, 27 maja w związku z organizacją 15. Biegu Ulicą Piotrkowską Rossmann Run będą utrudnienia w komunikacji samochodowej i tramwajowej w centrum Łodzi.

fot. z arch. UMŁ
Bieg Ulicą Piotrkowską 2016

Na trasie biegu od godz. 18 wstrzymany będzie ruch, który przywrócony zostanie ok. godz. 21. Wstrzymany będzie też ruch tramwajów na trasie W-Z od godz. 18:30 do 20:25. Dla kierowców będzie dostępny przejazd tunelem.

Przemieszczanie się na trasach łódzkich wschód-zachód najlepiej planować ulicami: Piłsudskiego (tunel), Paderewskiego do Jana Pawła II, Inflancką, Julianowską, Pojezierską.

Organizator Biegu Ulicą Piotrkowską prosi o unikanie ulic dochodzących do Piotrkowskiej, a mianowicie: Północnej, Pomorskiej, Jaracza, Narutowicza, Tuwima, Roosevelta, Żwirki, Brzeźnej, Skorupki, Milionowej/Czerwonej. Sugeruje też, aby od godz. 17 unikać ulicy Wojska Polskiego.

Dodatkowo w związku z budową miasteczka biegowego oraz startu i mety od godziny 10 do 22 będzie wstrzymany ruch na ulicach: Podrzecznej między Pacanowskiej i Zgierską, Nowomiejskiej między Podrzeczną i Północną oraz Zgierskiej między Lutomierską i Podrzeczną. Sugerowany objazd prowadzi ulicami: Wolborską, Zuli Pacanowskiej, Wojska Polskiego.

TRASA BIEGU ULICĄ PIOTRKOWSKĄ 2017

ZOBACZ TAKŻE

Zobacz również:

Kiermasz Świąteczny w Ogrodzie Botanicznym i Palmiarni

Mateusz Raczyński

Zapraszamy serdecznie na nasz kiermasz świąteczny, na którym będzie można kupić ręcznie robione… więcej

Andrzejki w łódzkiej Palmiarni

Aleksandra Nowacka / Palmiarnia

Andrzejki coraz bliżej, a my z tej okazji przygotowujemy dla Was wiele atrakcji. W piątkowy wieczór… więcej

Wystawa "Magia Świąt Bożego Narodzenia" w Łódzkim Ogrodzie Botanicznym

Mateusz Raczyński

Zarząd Zieleni Miejskiej w Łodzi Wydział Ogród Botaniczny serdecznie zaprasza na wystawę „Magia… więcej

Rodzinne spotkania w Botaniku "Roślinni podróżnicy"

Mateusz Raczyński

Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi w dniu 25 października (sobota). na kolejne spotkanie w… więcej

Fb Ogrodu
Fb Palmiarni