Bal seniorów "Złota jesień"

Klub historycznej rekonstrukcji „Tradycja” zaprasza seniorów do udziału w balu pn. „Złota jesień”, który odbędzie się 26 października w godzinach 12:00-15:00 w dużej sali Spółdzielni Mieszkaniowej im. Wł. Jagiełły, przy ul. Wspólnej 6.

Klub historycznej rekonstrukcji „Tradycja” zaprasza seniorów do wspólnej zabawy i tańca podczas balu pn. "Złota jesień". Na zdjęciu członkinie Klubu.

Zapisy od 9:00 do 13:00 pod numerami: 42 655 30 39 oraz 451 572 152. Udział bezpłatny. 

Bal będzie podsumowaniem projektu "Stare tradycje balowe w nowe życie w Łodzi!", który realizowany jest przez Klub "Tradycja" dzięki finansowaniu z budżetu Miasta Łodzi w ramach Mikrograntów dla seniorów 2024.
Klub zrzesza polskich i ukraińskich seniorów, którzy są miłośnikami historii, kultury i sztuki. Spotkania Klubu mają na celu rekonstrukcję stylu życia, tradycji i rozrywek Łodzian na przełomie XVIII i XIX w., w tym ich ulubionych tańców.
 

Zobacz również:

Festiwal Jesieni w Ogrodzie Botanicznym w Łodzi

Mateusz Raczyński

Zarząd Zieleni Miejskiej w Łodzi serdecznie zaprasza na jesienne święto w plenerze! Już 19… więcej

Formowanie drzew w sztuce Bonsai - warsztaty w Łódzkiej Palmiarni

Mateusz Raczyński

Palmiarnia wraz z Polską Asocjacją Bonsai zaprasza na kolejne warsztaty, które odbędą się już w… więcej

Spacer przyrodniczy „Kolory jesieni” w ramach Akademii Różnorodności Ogrodu Botanicznego w Łodzi

Mateusz Raczyński

W niedzielę 12 października o godzinie 11:00 serdecznie zapraszamy do Ogrodu Botanicznego na spacer… więcej

Wystawa "Owoce, warzywa, kwiaty" w Ogrodzie Botanicznym w Łodzi

Mateusz Raczyński

Ogród Botaniczny w Łodzi serdecznie zaprasza na wystawę „Owoce, warzywa, kwiaty”, która odbędzie się… więcej

Wystawa "Drzewa i krzewy w sztuce bonsai" w Palmiarni w Łodzi - 26-28 września 2025 r.

Mateusz Raczyński

W dosłownym tłumaczeniu słowo „bon-sai”, oznacza „roślinę w pojemniku”. Celem uprawy roślin zgodnie… więcej

Fb Ogrodu
Fb Palmiarni