Alan był jej 76. dzieckiem. Pani Hania daje dom opuszczonym maluszkom

Alan jest 76. dzieckiem, któremu pani Hania podarowała miłość i tymczasowy dom. Kilka dni temu wycałowała go na do widzenia i chłopiec pojechał do nowego domu z rodzicami adopcyjnymi.

2 zdjęcia
ZOBACZ
ZDJĘCIA (2)

Jego biologiczna mama nie mogła się nim opiekować, więc po narodzinach zamieszkał u pani Hani, która od 15 lat jest zawodową rodziną zastępczą i prowadzi pogotowie rodzinne.

Większość maleństw spędza u niej około pół roku, a później idą do adopcji. W ciągu tych kilku miesięcy pani Hania daje im tyle miłości, ile tylko się da. Bo - jak mówi - od miłości dzieci pięknieją.

Ty również możesz pomagać zawodowo opuszczonym noworodkom, niemowlętom i trochę większym maluszkom.

Zapewniamy wynagrodzenie, pieniądze na utrzymanie dzieci oraz wsparcie ze strony specjalistów, organizacji pozarządowych i wolontariuszy.

Więcej informacji poprzez Fb, na www.rodzinajestdladzieci.pl oraz pod numerem telefonu 506 980 979.

Zobacz również:

Rodzinne spotkania w Botaniku „Letnie harce w Ogrodzie”

Mateusz Raczyński

Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi w dniu 30 sierpnia 2025 r. (sobota) o godzinie 11:00 na… więcej

Spacer przyrodniczy "Inwazja Obcych" w ramach Akademii Różnorodności Ogrodu Botanicznego w Łodzi

Mateusz Raczyński

W niedzielę 24 sierpnia o godzinie 11:00 serdecznie zapraszamy do Ogrodu Botanicznego na spacer pt.… więcej

Noc spadających gwiazd w Ogrodzie Botanicznym w Łodzi

Mateusz Raczyński

W dniu 12.08.2025 r. po godzinie 21:00 zapraszamy do wspólnego wypatrywania meteorów do Łódzkiego… więcej

"Tydzień liliowców" w Ogrodzie Botanicznym w Łodzi

Mateusz Raczyński

Ogród Botaniczny w Łodzi w dniach 14-20 lipca 2025 r., serdecznie zaprasza na „Tydzień liliowców”,… więcej

Rodzinne spotkania w Botaniku - „gdzie woda tam życie”

Mateusz Raczyński

Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi w dniu 12 lipca 2025 r. (sobota) o godzinie 11.00 na kolejne… więcej

Fb Ogrodu
Fb Palmiarni