Remis w starciu sąsiadów

Po trzech seriach spotkań Fogo Futsal Ekstraklasy zawodnicy Widzewa i BSF ABJ Bochnia byli w grupie pięciu drużyn mających na koncie po trzy punkty. Teraz mają po cztery oczka, bo bezpośrednie starcie zakończyli remisem 3:3.

Już w 8. minucie Willy May strzelił pierwszą bramkę dla Widzewa, a niespełna sto dwadzieścia sekund późnej prowadzenie podwyższył Jefferson Ortiz. W 22. minucie do siatki trafił Daniel Krawczyk i przyjezdni wyszli na prowadzenie 3:1. Przewagi nie zdołali jednak utrzymać. Zespół z Bochni w 36. minucie zdobył bramkę kontaktową, a w 38. wyrównał stan rywalizacji i mecz zakończył się podziałem punktów.

Po 4. kolejkach Fogo Futsal Ekstraklasy widzewiacy są na dziesiątej pozycji, a ich ostatni rywal zajmuje miejsce jedenaste. W następnej serii spotkań Widzew wystąpi w roli gospodarza, a jego rywalem będzie białostocka Jagiellonia (13 października, godz. 20:00).

Ogród bez tajemnic - Przyrodnicze spacery po Ogrodzie Botanicznym "Kwitnący maj"

Mateusz Raczyński

Serdecznie zapraszamy w dniu 12 maja 2024 r. (niedziela) o godz. 11:00 do Ogrodu Botanicznego na… więcej