Noc Świętojańska w Ogrodzie Botanicznym 25.06.2022

W SOBOTĘ 25 czerwca zapraszamy do Ogrodu Botanicznego w Łodzi na widowisko obrzędowe, przygotowane przez Jarosława Świątka - choreografa i kierownika artystycznego Zespołu Pieśni i Tańca "Częstochowa".

 

Skakanie przez ogniska, tańce wokół nich z pochodniami, puszczanie wianków na wodzie to tylko niektóre z atrakcji spektaklu. Będzie można poczuć niesamowitą atmosferę tajemniczości w nocnej oprawie przy dźwiękach muzyki.

Sceną wydarzenia będzie największy staw w Ogrodzie Botanicznym, zlokalizowany w centralnym jego punkcie.

Widowisko rozpocznie się o godz. 22.00 i będzie trwało ok. 50 min.

Wejście na spektakl w godz. 21.00-21.45 tylko przez kasę główną Ogrodu od strony ul. Krzemienieckiej 36/38.

Zachęcamy do wcześniejszego przyjścia, żeby uniknąć kolejki do kasy i problemów z parkowaniem.

Udział w wydarzeniu możliwy po wykupieniu biletu wstępu do Ogrodu (normalny 12 zł, ulgowy 6 zł), okazaniu karty rocznej lub bezpłatnie dla osób upoważnionych do bezpłatnego wstępu zgodnie z cennikiem opłat w Ogrodzie.

Nie ma przedsprzedaży biletów ani specjalnych wejściówek na wydarzenie. Bilety wstępu będą sprzedawane w kasie głównej Ogrodu bezpośrednio przed spektaklem w godz. 21.00-21.45

Zobacz również:

Przyrodnicze spacery po Ogrodzie Botanicznym - „Ptaki Ogrodu Botanicznego”

Mateusz Raczyński

Wszystkich zainteresowanych życiem naszych skrzydlatych przyjaciół serdecznie zapraszamy do Ogrodu… więcej

Rodzinne spotkania w Botaniku - „Tropy, ślady i znaki w przyrodzie”

Mateusz Raczyński

Serdecznie zapraszamy Rodziny z Dziećmi w dniu 21 lutego 2026 r. (sobota) o godzinie 11:00 na… więcej

Akademia różnorodności Ogrodu Botanicznego - Rozpoznawanie drzew w stanie bezlistnym

Mateusz Raczyński

W niedzielę 15 lutego 2026 r. o godz. 11.00 serdecznie zapraszamy do Ogrodu Botanicznego na spacer… więcej

Walentynki w Ogrodzie Botanicznym

Mateusz Raczyński

Serdecznie zapraszamy w dniu 14 lutego 2026 r. (sobota) o godz. 11:00 do Ogrodu Botanicznego w Łodzi… więcej

Akademia Różnorodności 2026 w Ogrodzie Botanicznym w Łodzi

Mateusz Raczyński

Wielkimi krokami zbliża się start corocznego cyklu spacerów i warsztatów przyrodniczych w Łódzkim… więcej

Fb Ogrodu
Fb Palmiarni